Background

A është Totobet i besueshëm? Cilat janë mënyrat e depozitimit?Nëse jeni duke kërkuar për një faqe të re bastesh, hidhini një sy Totobet. Ky është një sit i besuar që ekziston prej vitesh dhe ka një reputacion të shkëlqyer. Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë mënyra të ndryshme për të depozituar dhe tërhequr, dhe çfarë tjetër duhet të dini rreth Totobet për të filluar bastet sot ...
Totobet është një faqe e besueshme bastesh që ju ofron mundësinë për të fituar para të vërteta. Faqja e internetit ka një shumëllojshmëri lojërash dhe sportesh, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin dhe më shumë. Ju gjithashtu mund të gjeni të gjitha llojet e tarifave në sajt.
Ju do ta gjeni këtë faqe interneti të lehtë për t'u përdorur, sepse ka shumë opsione për të financuar llogarinë tuaj: pagesa me kartë krediti/debiti (Visa ose MasterCard), PayPal dhe Skrill (dikur Moneybookers).
Megjithatë, përpara se të depozitoni nëpërmjet këtyre metodave, ju lutemi sigurohuni që të pranohet nga banka juaj ose kompania e kartës së kreditit dhe nga vetë Totobet!
Bonuset e Totobet janë të shkëlqyera, por ç'të themi për veçoritë e tjera?
Totobet ofron një bonus të shkëlqyer mirëseardhjeje, por kjo nuk është gjithçka që mund të prisni. Ka shumë bonuse dhe promovime të tjera që do t'ju shpërblejnë për besnikërinë tuaj. Për shembull, nëse vini bast në ndeshjen e djeshme, do të merrni një bast falas çdo ditë.
Promovimet e tjera përfshijnë:
● Totobet Casino - ku mund të luani lojëra kazino në internet si ruletë, blackjack dhe slot machines (duke përfshirë jackpot-et progresive). Të gjitha lojërat mundësohen nga softueri Net Entertainment, i njohur për grafikën e tij cilësore dhe përvojën e lojërave!
● Dhoma e Pokerit - ka gjithmonë diçka që ndodh me turnetë që zhvillohen 24/7 çdo ditë të javës! Ka edhe lojëra të rregullta cash nëse aksioni i drejtpërdrejtë nuk është me të vërtetë gjëja juaj ;)
Le të hedhim një vështrim në të gjitha metodat e depozitimit të disponueshme në Totobet.
Mënyra e parë e depozitimit janë kartat e kreditit, të cilat janë më të zakonshmet dhe më të lehta për t'u përdorur. Ju mund të zgjidhni midis Visa, MasterCard ose American Express për të depozituar me kartën tuaj. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se disa banka ngarkojnë tarifa për t'i përdorur ato, kështu që mund të dëshironi të kontrolloni përpara se të depozitoni.
Më pas janë kartat e debitit ose kartat bankare. Këto ju lejojnë të depozitoni duke përdorur llogarinë tuaj bankare, por nuk janë gjithmonë të disponueshme në çdo vend apo gjuhë, ndaj kini kujdes nëse planifikoni të përdorni një nga këto metoda!
Kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller janë një mënyrë tjetër për të financuar llogarinë tuaj në Totobet, por nuk ka shuma minimale të depozitave etj. Ato vijnë me kufizime të caktuara si p.shFaqja është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron shumë opsione për depozitimin e fondeve, kështu që ia vlen ta shikoni.
Totobet është një faqe e besueshme bastesh që ju ofron mundësinë për të fituar para të vërteta. Bonuset janë të shkëlqyera, por ç'të themi për veçoritë e tjera?
Bonuset e Totobet
Gjëja e parë që do të shihni kur vizitoni faqen e internetit është një promovim për paketën e bonusit të mirëseardhjes. Kur regjistroheni në Totobet sot, mund të fitoni deri në 500 dollarë në baste falas dhe bonuse depozitash! Kjo duket si një ofertë joshëse dhe sigurisht do të jetë në interes për shumë njerëz që duan të provojnë fatin e tyre në baste sportive për çmime të vërteta në para ose thjesht të argëtohen duke luajtur lojëra me miqtë ose kolegët. Megjithatë, ka disa gjëra që ia vlen të dini përpara se të merrni ndonjë vendim për këtë ofertë speciale:
-E vlefshme vetëm për lojtarët e rinj. -Duhet të depozitoni të paktën 5 dollarë për të marrë bonusin. -Depozita juaj e parë do të përputhet 100% në baste falas deri në 500 dollarë, që do të thotë se mund të merrni deri në 1000 dollarë në baste falas!
Në përgjithësi, Totobet është një faqe e shkëlqyer për lojtarët që duan të fitojnë para nga hobi i tyre. Faqja ofron shumë mënyra të ndryshme për përdoruesit për të depozituar, duke përfshirë kartat e kreditit, PayPal dhe Skrill. Plus, ka gjithmonë bonuse dhe promovime!

Prev Next